TÜRK KALP ve DAMAR CERRAHİSİ DERNEĞİ Turkish Society of Cardiovascular Surgery

Çalışma Grubu Yönetim Kurulu Adaylık Başvurusu

Ana Sayfa > Çalışma Grubu Yönetim Kurulu Adaylık Başvurusu

Çalışma Grupları Yönetim Kurulları

Değerli Üyemiz,

Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Çalışma Grupları için 4. Dönem Çalışma Grupları faaliyetlerini yürütmek üzere yeni yönetim kurullarının seçimi gerçekleştirilecektir. Çalışma grupları çalışma esasları, üyelik ve seçimleri ile ilgili detaylı bilgiye TKDCD Yönergesinden ulaşılabilir. Bu yönergeye göre aşağıdaki önemli konu ve tarihleri hatırlatmak isteriz.

Oy Kullanma:

Çalışma grubu yönetim kurulu seçimlerinde halen çalışma grubu üyesi olanlar ile 4 Ekim Perşembe 17:00’a kadar çalışma gruplarına üyelik başvurularını yapmış yeni üyeler oy kullanabilecektir. 4 Ekim Perşembe akşamı saat 17:00’den sonra yapılacak yeni üyelik başvuruları bu seçim süreci için geçerli olmayacaktır.

Adaylık:

Çalışma grubu yönetim kurullarına aday olmak isteyenlerin adaylık başvurularını 28 Eylül Cuma günü saat 09:00 ila 4 Ekim Perşembe günü saat 17:00’da arasında yine elektronik formatta olacak şekilde www.tkdcd.org adresindeki ilgili bölüme yapmaları gerekecektir.

Seçimler:

Seçimler 5 Ekim Cuma günü saat 17:00 ila 12 Ekim Cuma günü 17:00 tarihleri arasında e-posta ile gönderilecek bağlantı üzerinden elektronik oylama ile yapılacaktır. Sonuçlar aynı gün akşamı www.tkdcd.org adresinden duyurulacaktır.

2018 Kasım-2020 Kasım döneminde çalışma grupları yönetim kurullarında görev almak isteyen ve çalışma grupları seçimlerinde oy kullanmak isteyen üyelerimize duyurulur.

26-29 Ekim’de Antalya’da görüşmek dileği ile

Saygılarımızla

TKDCD Yönetim Kurulu

Çalışma Grupları Yönetim Kurulları Seçim Esasları

Başvuru için tıklayınız.