TÜRK KALP ve DAMAR CERRAHİSİ DERNEĞİ Turkish Society of Cardiovascular Surgery

1-2-3 Mayıs 2020 TKDCD BizBize İnstagram Canlı Yayınları

Değerli üyemiz,

Tüm insanlığın geçirdiği bu zor dönemde camia olarak iletişimde kalmak, birbirimizden bir şeyler öğrenmek, yardımlaşacağımız bir konu var mı bilmek için, kalp ve damar cerrahisi alanında çalışan tüm sağlık mensuplarıyla kısa da olsa farklı iletişim ortamlarında bir araya gelmek amacıyla haftanın belirli günlerinde Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği resmi instagram hesabımız olan @TKDCD adresinde canlı sohbetler gerçekleştirmeye başlamıştık.

Özellikle sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde akşamları 21:30’da bu birlikteliklerimize devam etmek istiyoruz.

Bu hafta 1-3 Mayıs arasındaki programımızı şu şekilde belirledik.

1 Mayıs Cuma  günü Dr. Anıl Apaydın dünyada Aort Cerrahisinde bir ekol olmuş Dr.Arısan Ergin hocamızla hem kalp cerrahisi hayatını hem de güncel gelişmeleri konuşacaklar.

2 Mayıs Cumartesi günü Dr. Ufuk Demirkılıç Rochester Mayo Klinik’ten Dr. Sertaç Çiçek ile Pandemi ile ilgili güncel gelişmeleri ve mevcut durumu tartışacaklar.

3 Mayıs Pazar Dr. Ümit Kervan Cenevre’den Dr.Mustafa Çıkırıkçıoğlu ile Avrupa’da neler olduğununa dair soruları cevaplayacaklar.

Amacı farklı bakış açılarıyla dünyayı kalp ve damar cerrahı meslektaşlarımızdan dinlemek ve normale dönüşte yol haritamızı daha iyi belirleyebilmek olan bu sohbetlerimizden keyif almanızı diliyoruz.

Yine Önümüzdeki günlerin ülkemize ve tüm insanlığa sağlık getirmesini diliyor, Cuma, Cumartesi  ve Pazar saat 21:30’da @TKDCD instagram hesabımızdan sohbetlerimizi izlemeye davet ediyoruz.

Saygılarımızla

TKDCD Yönetim Kurulu