TÜRK KALP ve DAMAR CERRAHİSİ DERNEĞİ Turkish Society of Cardiovascular Surgery

TKDCD 2020 Dijital

Değerli Üyemiz,

12-15 Kasım’da 16. Ulusal Kongremizi “TKDCD 2020 Dijital” teması ile online bir platformda gerçekleştiriyoruz.

12-13 Kasım’da zengin video içeriklerini seyredebileceğiniz platformumuzda, 14-15 Kasım günleri tüm gün Ankara, İstanbul ve İzmir’deki stüdyolardan canlı yayınlarımızla bir arada olacağız.

Ekran başına geçtiğinizde sizi içine çekecek bir enerjik bir kongre ortamı ve kongrelerimizden alışkın olduğunuz stand alanını bulacaksınız.

Eğitim faaliyetlerine isteyen her üyemizin katılımını sağlayabilmek derneğimizin her zaman önceliklerinden olmuştur.

Bu nedenle 2020 yılı kongre kayıt ücreti üyelerimizin kendi olanakları ile katılımını sağlayabilmek amacı ile 12-15 Kasım tarihindeki tüm kongre yayınlarını izleyebilmek, soru ve yorumlarınızla aktif olarak katılabilmek için kayıt ücreti olarak 250 TL olarak belirlenmiştir.

Bu nedenle derneğimiz tarafından kongre kayıt bursu sağlanmayacaktır.

Ayrıca kongre sunumlarını ve oturumlarını kongre sonrasında tekrar seyredebilmeyi isteyen üyelerimiz için 3 ay boyunca sınırsız erişebilmek olanağının da dahil olduğu kongre dijital paketi adı altında farklı bir kayıt türü seçeneği de sunulmuştur.

Dijital kongremize daha önceki yıllarda birlikte çalıştığımız tüm sağlık endüstrisi destekçilerimiz katılmaktadır ve kendilerine ulaşmanız halinde kayıt konusunda destek vermeye hazır olduklarını beyan etmişlerdir.

Kongremize katılmak için, ziyaret kısıtları nedeni sağlık sektörü temsilcilerine ulaşmakta zorluk çeken ve koşulsuz bilimsel desteklerini talep edemeyen başta genç uzmanlık öğrencilerimiz ve mecburi hizmetteki arkadaşlarımız olmak üzere üyelerimizi sağlık sektör temsilcileri ile buluşturmak istiyoruz.

 Sağlık sektörü temsilcilerine erişemeyen üyelerimizin kongre kaydını, aşağıdaki formu doldurdukları takdirde biz sağlık sektörü temsilcileri ile iletişimlerini memnuniyetle sağlamaya çalışacağız.

Kongremizde buluşmak dileği ile

Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği

  • Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği’nin 12-15 Kasım TKDCD 2020 Dijital 16. Ulusal kongresine kayıt ücretini kendim ödeyerek katılacağım. Kayıt ücretleri için tıklayınız.
  • Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği’nin 12-15 Kasım TKDCD 2020 Dijital 16. Ulusal kongresine kayıt sponsorluğumu kendim sağlık sektörü temsilcileri ile görüşerek sağlayacağım. Sponsor firmaları görmek için tıklayınız.