TÜRK KALP ve DAMAR CERRAHİSİ DERNEĞİ Turkish Society of Cardiovascular Surgery

Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi Sempozyumu, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesi 50. Yıl Amfisi 13 Mart 2015, Cuma

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği olarak üyelerimizin güncel bilimsel bilgi ve tecrübelerini paylaşacağı toplantıları düzenlemeye ülkemizin her köşesinde 2015 yılında da  devam ediyoruz. Bu kez Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesinde düzenlediğimiz Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi Sempozyumu?nda sizleri konuk etmekten mutluluk ve onur duyacağız.

Bu toplantının amacı kalp damar cerrahisinde son yıllarda büyük gelişme göstermiş ve ülkemizde yaygınlaştırmayı amaçladığımız minimal invaziv kalp kapak cerrahisi aktivitelerini bilimsel bir work-shopta buluşturmaktır. Canlı iki vakanın da öğretim üyelerimiz Bahadır İnan ve Serkan Durdu tarafınca iki ameliyathanede gerçekleştirileceği bu interaktif toplantıda ayrıca konuğumuz Borut Gersak? da bizlere katılacaktır.

Kalp Damar Cerrahisi camimıza yararlı olacağını ümit ettiğimiz bu toplantıda sizleri misafir etmekten büyük mutluluk duyacağız.

13 Mart 2015 Cuma günü gerçekleştirecek olduğumuz Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi Sempozyumunda buluşmak dileğiyle..

Toplantı programı için tıklayınız

Prof.Dr. A. Rüçhan Akar

TKDCD Genel Sekreteri ve

AÜTF Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı

 

İletişim:

Doç. Dr. Bahadır İnan

Doç. Dr. Serkan Durdu

AÜTF Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalı

Tel : 0312 595 60 84 (Sekreterlik)

Fotoğraf galerisi için lütfen tıklayınız