TÜRK KALP ve DAMAR CERRAHİSİ DERNEĞİ Turkish Society of Cardiovascular Surgery

Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı

1- (14.09.2017) Trakya Üniversitesi Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi kliniğinde çalışmak üzere mecburi hizmetini tamamlamış, Kalp Damar Cerrahisi uzmanları aranmaktadır. Kabul edilecek uzmanlar arasında akademik kariyer planlaması olan kişilerin önceliği olacaktır.

Başvuruların e-posta yolu ile drvyuksel@yahoo.com adresine özgeçmiş ile beraber yapılması gerekmektedir.

Doç. Dr. Volkan Yüksel
Tel: 0 (532) 436 1661


2- (08.03.2017) Özel Memorial Hizmet Hastanesi  Bahçelievler lokasyonunda çalışmak üzere tercihen ingilizce yazı diline hakim ve vasküler cerrahi  konusunda  tecrübeli takım çalışması anlayışına sahip Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı aranmaktadır.

İlgilenenlerin, Prof. Dr. Harun Arbatlı'ya  harun.arbatli@memorial.com.tr email adresinden ya da, GSM: 0552 2920070 den iletişime geçmeleri rica olunur.


3- (23.02.2017) İzmir Su Hospital hastanesinde 2. Cerrah pozisyonunda çalışıcak Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı aranmaktadır.

İletişim: Dr. Ahmet Feyzi Abacılar
Tel: 0(505)796 87 21
E-mail: afabacilar@hotmail.com


4- (23.09.2016) Başkent Üniversitesi İstanbul hastanesinde çalışmak üzere konjenital kalp cerrahisi eğitimi de almış olan ve mecburi hizmetini tamamlamış uzman doktor alınacaktır.

İlgilenen kişilerin aşağıdaki e-posta adresinden ulaşmaları rica olunur.

Dr Bülent Sarıtaş. 
Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi. 
bsaritas@hotmail.com


5- Kocaeli Özel Akademi Hastanesinde çalıştırılmak üzere (2.cerrah pozisyonunda) kalp ve damar cerrahisi uzmanı aranmaktadır.

İletişim: Doç.Dr. Ersan Özbudak
Tel: 0(262) 300 4141
Email: ersanozbudak@yahoo.com


6- Memorial Diyarbakır Dicle Hastanesinde çalışacak Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı aranmaktadır.
İlgilenenlerin Dr. Muzaffer BAHÇİVAN ile aşağıdaki e-posta adresinden iletişime geçmeleri rica olunur.

Dr. Muzaffer BAHÇİVAN
mbahcivan33@gmail.com


7-  İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Kliniğinde çalışmak için bir yeni uzman ve bir tecrübeli uzman alımı yapılacaktır. Kabul edilecek uzmanlar için 4-5 senelik tatmin edici çalışma sonucu akademik kariyer yolu açık olacaktır. 

Başvuruların direkt olarak e-posta yolu ile murat.mert@drmuratmert.com adresine özgeçmiş ve referanslarla beraber yapılması gerekmektedir.


8-  A.B.D Texas Houston’da Memorial Hermann Hastanesi Advanced Cardiac Care (Circulatory Support, Transplant, Advanced Heart Failure Surgery) bölümünde 1 yıl için aktif olarak cerrah olarak çalışmak üzere USMLE belgelerini tamamlamış  kalp damar cerrahı aranmaktadır.

İlgilenenlerin Dr. M.Hakan Akay ile aşağıdaki e-posta adresinden iletişime geçmeleri rica olunur.

Mehmet.h.akay@uth.tmc.edu
M. Hakan Akay MD, FACS

Advanced Heart Failure Department

UT Houston Medical School

Memorial Hermann Hospital