TÜRK KALP ve DAMAR CERRAHİSİ DERNEĞİ Turkish Society of Cardiovascular Surgery

7. TKDCD Okulu Çanakkale 5-7 Mayıs 2017

TKDCD Yeterlik Kurulu tarafından hazırlanan 7. Kalp ve Damar Cerrahisi Okulu 5-7 Mayıs 2017 tarihlerinde Çanakkale Kolin Otel? de düzenlenecektir. İki günlük eğitim sonunda yeterlik sınavının birinci aşaması olan yazılı sınav yapılacaktır. Dernek tüzüğümüz gereği yazılı sınava uzmanlık belgelerini almış olan üyelerimiz ve uzmanlık eğitiminde 4 ncü yılını tamamlamış asistan üyelerimiz girme hakkına sahiptirler. Daha önce birinci aşama yazılı sınavda başarılı olmuş ve uzmanlık eğitimini tamamlamış üyelerimizden ikinci aşama sözlü sınav için başvuracaklara okul sırasında sözlü sınav yapılacaktır.

Okulumuza katılmak için başvuruda bulunan 100 kişiye TKDCD tarafından kayıt-konaklama bursu verilecektir. Burs başvurularının 20 Mart 2017 tarihine kadar sistem üzerinden yapılması ve sınav başvurusu yapan üyelerimizin gerekli evrakları 12 Nisan 2017 tarihine kadar kargo ile dernek merkezine gönderilmesi gerekmektedir. Sınavlara başvuru şartları ve gerekli belgeler ekteki sınav yönetmeliğinde belirtilmiştir.

Yeterlik Sınav Yönetmeliği

Saygılarımızla.

TKDCD Genel Sekreteri

TKDCD Yeterlik Kurulu Genel Sekreteri

Prof.Dr. A. Rüçhan AKAR

Prof. Dr. Yüksel ATAY


Bursa başvurmak için lütfen tıklayınız

Bilimsel program için tıklayınız

Yazılı sınav harcı 150TL, Sözlü sınav harcı 150TL

( HalkBankası Acıbadem Şubesi Hesap No: 16100004    IBAN TR78 0001 2001 3410 0016 1000 04 ) sınav ücretinin yatırılması gereken hesap bilgileridir. Belirtilen hesap sadece sınav ücretinin yatırılması gereken hesap numarasıdır.

Aidat ödemesi üyelik şifresi ile sistem üzerinden yapılmalıdır. Sisteme ödeme yapıldıktan sonraki gün işlenmektedir.

Aday sınav ücretinin yatırıldığını gösteren dekontu diğer belgeleriyle birlikte 7 Nisan Cuma gününe kadar sekreterliğe teslim etmelidir. 
( Adres:  Ataşehir Mah. Ataşehir Bulvarı 48. Ada Mimoza 2-2 11:B D:6 Ataşehir - İSTANBUL) 


Ayrıca, bugüne kadar ödenmemiş TKDCD üyelik aidatlarının , ödenmiş olduğuna dair üyelik paneli çıktısı .

Not: 100 kişilik dernek bursu öncelikli olarak eğitim almak isteyen asistan  ,yazılı ya da sözlü sınava girecek uzman üyelerimize verilecektir. Kalan kontenjan sınava girmeden eğitim için gelen uzmanlara başvuru sırasına göre dağıtılacaktır. Ayrıca uzmanlık eğitiminde 4. yılını tamamlamamış olan Asistanlar okulun sonunda kendilerini denemek için yazılı sınava girebilirler.

 
 

Program için lütfen tıklayınız
Bursa başvurmak için tıklayınız