Anasayfa Arama Üye Girişi Üye Ol İletişim
TKDCD

Öncelikle geniş katılım ve üstün başarı ile tamamlanan 21. Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Derneği Kongresi, 12. Fleboloji Derneği Kongresi ve birlikte yapılan birlikte 24. Asya Vasküler Cerrahi Derneği (ASVS) Kongresi ve 18. Asya Venöz Forum Kongresi için paydaş dernek yönetim kurullarımızı kalp ve damar cerrahisi ailesi adına tebrik ediyoruz.

Bu önemli uluslararası toplantı için TKDCD olarak depremden etkilenen bölgelerdeki üyelerimiz öncelikli olmak üzere toplam 35 üyemize kayıt ve konaklama bursu sağladık.

Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği olarak genç üyelerimizin uluslararası platformlarda yer alabilmelerini desteklemek amacı ile uluslararası toplantılara katılımlarını burslar ile desteklemek için olanaklarımız ölçüsünde burslar sağlamaya çalışıyoruz.

Bu amaçla;

03-05 Mart tarihlerinde Maastricht’te yapılacak European Vascular Course (https://vascular-course.com) için;

16 asistan üyemize (asistanlığının 48 ay ve üstü süre içerisinde olanlar)

34 uzman üyemize (uzmanlığının ilk 5 yılı içerisinde olanlar)

Kayıt ve çift kişilik oda konaklama bursu sağlanacaktır.

Ayrıca 30 üyemize de sadece kayıt bursu verilecektir. 

 

03-05 Mart tarihlerinde Maastricht’te yapılacak European Vascular Course için burs başvuruları açılmıştır. Burs başvuruları 17 Aralık Pazar günü 18:00’de sona erecektir. Burs sonuçları 18 Aralık Pazartesi günü duyurulacak ve katılımını teyit eden burs sahiplerine Aralık ayı içerisinde EVC ilgili davet mektupları ulaştırılacaktır. Katılım teyidinin 19 Aralık Salı yapılması gerekeceği için sadece EVC Maastricht Toplantısına gitmek konusunda teyidini aynı gün yapabilecek üyelerimizin başvurmalarını önemle rica ederiz.

03-05 Mart tarihlerinde Maastricht’te yapılacak European Vascular Course için asistan burslarında TKDCD Ulusal Asistan sınavına girmiş olan asistan üyelerimize ve TKDCD Yeterlik Sınavına katılmış olan uzman üyelerimize öncelik sağlanacaktır.

03-05 Mart tarihlerinde Maastricht’te yapılacak European Vascular Course burs başvuruları için tıklayınız.

 

TKDCD