Anasayfa Arama Üye Girişi Üye Ol İletişim
TKDCD

Değerli Üyemiz,

TKDCD Yeterlik Kurulu tarafından hazırlanan 10. Kalp ve Damar Cerrahisi Okulunu Pandemi koşulları nedeni ile bu sene bir araya gelerek değil, online dersler olarak gerçekleştireceğiz.

Online dersler 11 Ağustos-17 Ekim tarihleri arasında günlük birer saatlik oturumlarda konu anlatımı ve interaktif tartışma olarak yapılacaktır.

Okul progamındaki dersleri canlı olarak TKDCD Youtube hesabından (https://bit.ly/tkdcd-okul) saat 21:00-22:00 arasında takip edebilirsiniz. Dernek Youtube hesabımıza abone olup bildirimleri açmanız halinde içeriklere hızlı erişiminiz mümkün olacaktır. Ayrıca tüm dersler düzenli olarak elektronik bilimsel erişim ortamımıza yerleştirilecektir.

Her yıl okul programı ardından gerçekleştirdiğimiz yazılı ve sözlü yeterlik sınavları 12-15 Kasım tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz 16. Ulusal Kongremiz sırasında 15 Kasım 2020 Pazar günü yapılacaktır. 

Okulumuza moderatör ve eğitmen olarak katkı verecek hocalarımıza ve dersleri online ve E-Bem bölümümüzden takip edecek arkadaşlarımıza katkıları için teşekkür ederiz.


Saygılarımızla.

TKDCD YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Prof. Dr. Mehmet Ali ÖZATİK   

TKDCD YETERLİK KURULU BAŞKANI

Prof. Dr. Yüksel ATAY

 

Okul programına buradan ulaşabilirsiniz.