Anasayfa Arama Üye Girişi Üye Ol İletişim
TKDCD

Değerli üyemiz,

Kalp ve Damar Cerrahisi eğitim ve akademik süreçlerinde önemli bir yeri olduğuna inandığımız TKDCD Okul Programımızı 2022 yılında kapsamını güncel koşullara  uygun şekilde genişleterek planladık.

11.TKDCD Okul programı 4 ayrı birleşenden oluşacaktır.

Bunlar;

1.Bölüm:

Toplam 40 dersten oluşan 2020 Okul Programı Derslerimiz: www.tkdcd.tv adresindeki Video Galeri Bölümünde #Okul başlığı altından erişime açıktır.

2 Bölüm:

Toplam 28 dersten oluşan Rotasyon Branşları Konularını ve Temel Kalp ve Damar Cerrahisi konularını kapsayan derslerimiz: www.tkdcd.tv adresindeki Video Galeri Bölümünde #Okul başlığı altından 31 Ocak tarihinden itibaren erişilebilecektir.

3 Bölüm:

Toplamda tüm dersleri 11 başlıkta ana hatlarıyla özetleyerek tartışacağımız canlı online derslerimiz: 17-28 Mart tarihleri arasında www.tkdcd.tv adresinden saat 20:00-21:30 saatleri arasında canlı olarak izlenebilecektir.

4. Bölüm:

27-29 Mayıs tarihlerinde yüz yüze gerçekleştireceğimiz ODAK Toplantısı sırasında yapılacak yazılı ve sözlü sınavlar: Sınavlarla ilgili başvuru süreci Nisan ayında üyelerimiz ile paylaşılacaktır.

Branşımız ile ilgili tüm konuları kapsayacak şekilde hazırlanan, toplamda 79 dersten oluşan ve detaylı bir eğitim arşivi niteliğinde oluşturduğumuz  TKDCD Okul programına katkı vermiş ve verecek tüm eğitmenlerimize ve yoğun mesailerine rağmen eğitim heyecanlarını kaybetmeyerek Okul Programımıza katılan tüm genç meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Sağlıcakla kalmanız ve 11. TKDCD Okul derslerimizde görüşmek ümidiyle

Prof. Dr. Yüksel Atay

TKDCD Yeterlik Kurulu Başkanı