Anasayfa Arama Üye Girişi Üye Ol İletişim
TKDCD

TKDCD Yeterlik Kurulu tarafından hazırlanan 9. Kalp ve Damar Cerrahisi Okulu 27-29 Eylül 2019 tarihlerinde Eskişehir Osmangazi üniversitesi Tıp Fakültesi Prof. Dr. Necla Özdemir konferans salonunda düzenlenecektir. İki günlük eğitim sonunda yeterlik sınavının birinci aşaması olan yazılı sınav 29 Eylül Pazar günü saat 09:00?da yapılacaktır.

TKDCD Yeterlik Tüzüğümüz gereği yazılı sınava uzmanlık belgelerini almış olan üyelerimiz ve uzmanlık eğitiminde 4. ncü yılını tamamlamış asistan üyelerimiz girme hakkına sahiptirler. Daha önce birinci aşama yazılı sınavda başarılı olmuş ve uzmanlık eğitimini tamamlamış üyelerimizden ikinci aşama olan sözlü sınav için başvuracak olanlara 27 Eylül tarihinde aynı yerde sözlü sınav yapılacaktır.

Okulumuza katılmak için başvuruda bulunan 100 kişiye TKDCD tarafından kayıt-konaklama bursu verilecektir. Burs başvurularının 2 Ağustos Cuma gününe kadar sistem üzerinden yapılması ve sınav başvurusu yapan üyelerimizin gerekli evrakları 5 Eylül 2019 tarihine kadar kargo ile dernek merkezine gönderilmesi gerekmektedir. Sınavlara başvuru şartları ve gerekli belgeler ekteki sınav yönetmeliğinde belirtilmiştir.

Sınav Başvurusunda istenen belgelere ulaşmak için  Yeterlik Sınavı Yönetmeliği için tıklayınız. 

 

Başvuru formu birinci aşamaya ulaşmak için tıklayınız 

Başvuru formu ikinci aşamaya ulaşmak için tıklayınız.Saygılarımızla.

TKDCD Yönetim Kurulu Başkanı

TKDCD Yeterlik Kurulu Başkanı

Prof.Dr. Mehmet Ali Özatik

Prof. Dr. Yüksel Atay

   
   

 

Sınav ve Burs Başvurusu için tıklayınız.                                                               Yazılı sınav harcı 200TL, Sözlü sınav harcı 200TL

( HalkBankası Acıbadem Şubesi Hesap No: 16100004    IBAN TR78 0001 2001 3410 0016 1000 04 ) sınav ücretinin yatırılması gereken hesap bilgileridir. Belirtilen hesap sadece sınav ücretinin yatırılması gereken hesap numarasıdır.

Aidat ödemesi üyelik şifresi ile sistem üzerinden yapılmalıdır. Sisteme ödeme yapıldıktan en geç 10 gün içinde işlenmektedir.

Aday sınav ücretinin yatırıldığını gösteren dekontu diğer belgeleriyle birlikte 28 Ağustos Çarşamba gününe kadar sekreterliğe teslim etmelidir. 

( Adres:  Ataşehir Mah. Ataşehir Bulvarı 48. Ada Mimoza 2-2 11:B D:6 Ataşehir - İSTANBUL) 

Not: 100 kişilik dernek bursu öncelikli olarak eğitim almak isteyen asistan, yazılı ya da sözlü sınava girecek uzman üyelerimize verilecektir. Kalan kontenjan sınava girmeden eğitim için gelen katılımcılara tahsis edilecektir. Ayrıca uzmanlık eğitiminde 4. yılını tamamlamamış olan Asistanlar okulun sonunda deneme amaçıyla yazılı sınava girebilirler.

 

Program için tıklayınız