Anasayfa Arama Üye Girişi Üye Ol İletişim
TKDCD

Değerli Üyemiz,

Eğitim faaliyetlerimiz arasında özel bir yeri olacağına inandığımız “TKDCD Crossfit” adı altında İleri Cerrahi Teknik ve Tedavi Akademisi programlarımızın hazırlıkları son aşamasına geldi.

Mitral Onarım, Konvansiyonel Aort, ECMO, Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi, Tromboz, Renal Yetmezlikte Damar Erişimi, Venöz Yetersizlik ve Endovasküler Girişimler ile ilgili Şubat ve Mart ayları boyunca Mentor Eğitmenlerle devam edecek bu tecrübe paylaşımı serisi bir temel eğitim programı olmayıp, özellikle rutin cerrahi işlemlerini yaparken bazı özellikli konularda ileri tekniklerle ilgili tecrübesini artırmak isteyen genç meslektaşlarımıza yönelik yapılacaktır.

Her bir Akademi programı birebir eğitim özelliği taşıyacak olması nedeni ile konusuna göre 20 ila 50 katılımcı ile sınırlı olacaktır.

 Eğitim serisi içerisinde ayrıca sunum ve konuşmacı teknikleri eğitimi de yer alacaktır. 

Eğitimler her bir akademi programı için toplamda 6 ila 10 ders arasında Şubat-Mart döneminde online olarak tamamlanacak ve Pandemi sonrasında online akademi sürecini tamamlayan katılımcılar için yüz yüze eğitim kısmı da planlanabilecektir. 

Her bir Akademi programının detaylarına http://tkdcdcrossfitakademi.com adresinden ulaşabilir ve kayıt başvurusunda bulunabilirsiniz. 

TKDCD Crossfit Programımıza daha önce başvurularını tamamlayan üyelerimizin tekrar başvuru yapmalarına gerek yoktur. 

Daha önce başvuru yapmamış üyelerimiz http://tkdcdcrossfitakademi.com adresinden başvurularını yapabilirler.

Sağlıcakla kalmanız dileklerimizle 

Prof.Dr. Mehmet Ali Özatik

TKDCD Başkanı