Anasayfa Arama Üye Girişi Üye Ol İletişim
TKDCD

Değerli Üyemiz,

Eğitim faaliyetlerimiz arasında özel bir yeri olacağına inandığımız “TKDCD Crossfit” adı altında İleri Cerrahi Teknik ve Tedavi Akademisi programlarımız Ocak ayı içerisinde başlayacaktır.

Mitral Tamir, Konvansiyonel Aort, ECMO, Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi, Tromboz, Renal Yetmezlikte Damar Erişimi, Venöz Yetersizlik ve Endovasküler Girişimler ile ilgili Ocak, Şubat ve Mart ayları boyunca Mentor Eğitmenlerle devam edecek bu tecrübe paylaşımı serisi özellikle rutin cerrahi işlemlerini yaparken bazı özellikli konularda ileri tekniklerle ilgili tecrübesini artırmak isteyen genç meslektaşlarımıza yönelik yapılacaktır. 

Her bir Akademi programı birebir eğitim özelliği taşıyacak olması nedeni ile konusuna göre 20 ila 50 katılımcı ile sınırlı olacaktır. Eğitim serisi içerisinde ayrıca sunum ve konuşmacı teknikleri eğitimi de yer alacaktır. Eğitimler her bir akademi programı için toplamda 6 ila 10 ders arasında Ocak-Mart döneminde online olarak tamamlanacak ve Pandemi sonrasında online akademi sürecini tamamlayan katılımcılar için yüz yüze eğitim kısmı da planlanabilecektir. 

Her bir Akademi programının detayları mentor eğitmenlerimiz tarafından hazırlandıktan sonra ayrıca duyurulacaktır.

TKDCD Crossfit Programımıza katılmak isteyen üyelerimizin Akademi programlarından katılmak istedikleri bir tanesini 05 Ocak günü saat 24:00’a  kadar aşağıdaki bağlantıdan seçebilirler.

Sağlıcakla kalmanız dileklerimizle 

Prof.Dr. Mehmet Ali Özatik

TKDCD Başkanı

Başvuru formu için tıklayınız.