Anasayfa Arama Üye Girişi Üye Ol İletişim
TKDCD

Değerli Kalp ve Damar Cerrahisi Hemşiresi üyelerimiz,

17-20 Kasım 2022 tarihinde Antalya’da gerçekleştireceğimiz 17. TKDCD Ulusal Kalp ve Damar Cerrahisi Kongresi’ne her kongremizde olduğu gibi sizlerin de katılımını bekliyoruz.

Kongremizde bilimsel içeriği yüksek Kalp ve Damar Cerrahisi Hemşireliği oturumları Erişkin Kalp Cerrahisi, Damar Cerrahisi, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi ile ilgili oturumlarda tecrübe paylaşımı fırsatı bulacağınızı umuyoruz.

Kongremize katılmak isteyen ve kayıt konaklama için burs talep edecek Kalp ve Damar Cerrahisi Hemşiresi üyelerimiz için olanaklar dahilinde belirli sayıda kongre kayıt ve konaklama (üç kişilik odada konaklama) bursu verilecektir.

Burs başvurularında bildirisi olanlara öncelik verilecektir.

Burs başvurusu bugün itibari ile açılmış olup, 30 Eylül tarihi saat 09:00  kadar  devam edecek ve burs sonuçları 14 Ekim 2022 tarihinde ilan edilecektir.

Burs başvurusu için tıklayınız.

 

Kongremizde görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.

 TKDCD

Burs Başvurusu ile İlgili Bilgi:

TKDCD Üyesi değil iseniz;

Öncelikle TKDCD üyelik başvurusu yapmanız gerekli olacaktır. Dernek Üyelik başvurunuzun ardından otomatik olarak Kongre Burs Başvurunuz tamamlanacaktır.

TKDCD üyelik başvurunuz en kısa sürede neticelendirilip, burs başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

 

TKDCD Üyesi iseniz;

Bursa başvurabilmek için üyelik bilgilerinizi güncellemeniz ve başvuru formundaki ilgili bölüme güncel tarihli, çalışılan kurum yetkilisinden alınmış halen Kalp ve Damar Cerrahisinde çalışıldığını gösterir güncel tarihli kurum yazılı belgesi yüklenmeniz gerekmektedir.

Ardından otomatik olarak burs başvurunuz tamamlanmış olacaktır.