Anasayfa Arama Üye Girişi Üye Ol İletişim
TKDCD

Değerli Üyemiz,

 Mesleğimizin geleceği olan ve bir gün kalbimizi ve derneğimizi emanet edeceğimiz genç meslektaşlarımız olan Kalp ve Damar Cerrahisi Asistanı üyelerimiz için “TKDCD Asistan Kulübü” ilişikteki yönerge ile derneğimiz tarafından kurulmuştur.

 TKDCD Asistan Kulübü’nün derneğimizin tüm eğitim ve farkındalık projelerinde ve gereken her konuda çalışma sistemimiz içerisinde aktif olarak yer almalarını istiyoruz.

Genç meslektaşlarımızın bu bilgi, yaratıcılık ve çalışma enerjisine sahip olduklarını ve bizlere çok önemli bir destek vereceklerine inanıyoruz.

 TKDCD Asistan Kulübü yönergemize göre TKDCD Asistan Kulübü Kurucu Yürütme Kurulumuz ile faaliyetlerine başlayacaktır.

Ayrıca Kliniklerin temsil edilmesi ve organizasyonun kolaylaştırılması ve yaygınlaştırılması amacıyla her klinikten asistan hekimler gönüllülük esasına göre çalıştığı klinik adına yer alacağı “TKDCD Klinik Temsilcileri Kurulu” oluşturulacaktır. Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniklerindeki asistan sayısı üzerinden her 10 asistan sayısı için birer temsilci, Asistan sayısı 10 ve altı olan kliniklerden de birer temsilci kabul edilmesi planlanmıştır.

Kliniklerimizin, TKDCD Asistan Kulübü Klinik Temsilcilerini derneğimize bildirmeleri gerekmektedir.

Bu süreçte asistan üye meslektaşlarımızın Klinikleri adına Klinik temsilcisi belirlenmesi süreçleri kurum Eğitim/İdari Sorumluları/Ana Bilim Dalı Başkanları’nın bilgisi dahilinde yürütmeleri ve derneğimize info@tkdcd.org üzerinden bildirmelerini rica ederiz.

TKDCD Asistan Kulübümüzün mesleğimize ve derneğimize faydalı işler üretmesi dileği ile, tüm katkı verecek üyelerimize teşekkür ederiz.

İyi çalışmalar dileği ile.

 

Prof. Dr. A. Kürşat Bozkurt

TKDCD Başkanı

TKDCD Asistan Kulübü Yönergesi