Anasayfa Arama Üye Girişi Üye Ol İletişim
TKDCD

Değerli Üyelerimiz,

Türkçe konuşan Kalp ve Damar Cerrahlarının, web üzerinde profesyonel olarak görüşmelerini sağlamak için yakın zamanda bir çalışma başlatmayı planlıyoruz. Amacımız Kalp ve Damar Cerrahisi ile uğraşan meslektaşlarımız arasında akademik ve yüksek kaliteli bir tartışma ortamını sağlamaktır. Bilginin, web üzerinden kısa sürede çok sayıda kişi arasında paylaşılması sorunların daha hızlı ele alınmasını ve daha çabuk çözümlenmesini beraberinde getirecektir. Bu projemiz, özgür bir ortamda siz değerli üyelerimizin sadece mesleki birikimlerini birbirlerine aktarmalarına olanak sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda birbirlerini tanımalarını ve daha iyi bir iletişim içerisinde olmalarını da temin edecektir. Seçkin ve güncel konularda web üzerinde tartışma ortamının açılması, yeni kongreler, kurslar ve toplantıların meslektaşlarımızın kısa sürede birbirleriyle paylaşması Türkçe konuşan kalp ve damar cerrahları arasında bir iletişim ağının oluşmasına ve dolayısıyla güçlü bir Türk Kalp Cerrahisi Topluluğu oluşumuna yol açacaktır.

Bu bağlamda kısa süre sonra sizlerin bu konudaki görüşlerinizi almak için bir anket formu yayınlayacak ve bu iletişim ağının adının ne olacağını sizlere soracağız; aynı zamanda sizlerin kullandığı teknolojik ürün ve yazılımlar konusunda bilgi sahibi olarak bu ağın hangi platformda yayınlanacağına karar verip çalışmalarımızı bu yönde yürüteceğiz. Sizlerin değerli görüşleri bizler için daima yol gösterici olacaktır.

Başlangıç olarak sizlerle ilginç bulduğumuz bir video sunumu paylaşmak istiyoruz.  Bu sunum, aslında  Kalp ve Damar Cerrahisi  uzmanları ve asistanlarının en çok gereksinim duydukları bir konuya değiniyor: Teknoloji ve eğitimi nasıl entegre olarak kullanabiliriz? Yeni elektronik eğitim fırsatları konulu sunum linkini aşağıdadır. Yararlı olması dileğiyle.

Saygılarımızla.

 

Video Linki: http://www.ctsnet.org/article/electronic-education-opportunities